30 вересня 2022 року Асоціація приватних виконавців України провела онлайн-зустріч з Lietuvos Antstoliai Палатою судових приставів Литви.

Представники АПВУ, Голова Асоціації Віталій Чепурний і член Дисциплінарної комісії Андрей Авторгов, поділилися з литовськими колегами актуальними проблемами спільноти. Ключовими питаннями виділили проблему підключення приватних виконавців до автоматизованої системи виконавчого провадження в умовах війни і бажання надмірного контролю за професією з боку Міністерство юстиції України.

Сторони також обговорили можливість допомоги українським військовим з боку литовських волонтерів. Представники АПВУ висловили щиру вдячність за своєчасну допомогу українським захисникам, доставку якої успішно організовує Благодійний фонд Асоціації.

Литовські колеги побажали Україні якнайшвидшої перемоги, визволення окупованих територій і повернення до повноцінного мирного життя.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0cazER3rFxbmJ3pf8t1LtfD6UuKqBJrDPHsJ2LikVFdDyZ61zvMDMaHCeX27jBKeTl&id=2301192936793918