В Інституті права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України було завершено навчання у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів.

16.08.2022 року в Інституті права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України було завершено навчання вісімнадцятого набору Навчальних курсів з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів.

За планом Навчальних курсів було проведено круглий стіл на тему «Проблемні питання організації роботи приватних виконавців та примусового виконання рішень».

Спікерами виступили:
ЛИСЕНКО Оксана Вікторівна – заступник начальника відділу контролю за діяльністю органів та осіб, які здійснюють примусове виконання рішень Міністерства юстиції України;
АВТОРГОВ Андрій Миколайович – приватний виконавець виконавчого округу м. Києва;
СОЛОМКО Олексій Володимирович – адвокат, член Дисциплінарної комісії приватних виконавців.

В ході круглого столу були висвітлені питання здійснення виконавчих дій під час воєнного стану, а також змін до законодавства на період воєнного стану.

За результатами Навчальних курсів було проведено підсумковий залік у формі письмового тестування, за підсумками якого одинадцять осіб отримали Свідоцтво про проходження курсів.
Це є перший крок на шляху оволодіння новою професією приватного виконавця. Бажаємо учасникам навчання успіхів у досягнені цієї цілі!

https://centerjust.gov.ua/news/801/